ورود به پنل کاربری

امور اداری / اطلاعیه ها

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۹/۱۶ | 

به اطلاع تمام کارمندان محترم دانشگاه می رساند

 با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1391 و ارسال گزارش بهمن ماه سال جاری، مقتضی است با مراجعه به مسئول دفتر واحد مربوطه نسبت به موجه نمودن غیبت و یا تاخیر و تعجیل خود تا تاریخ 14/12/91 اقدام فرمائید.

بدیهی است پس از تاریخ فوق، مدیریت اداری مطابق مقررات اداری اقدام می نماید.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

بدینوسیله به اطلاع می‌رســـاند که مدیریت اداری دانشــــگاه در جهت تحقق اهــداف دولت الکترونیک و به منظــور تسهیل و تــــسریع برقراری ارتبـاط و ارائه ی خدمـات بهـــینه، اقـدام به راه‌انـدازی پست‌الکترونیک (ایمیل) به آدرس: aamanger@tmu.ac.ir نموده است.

اعضای هیات علمی و کارمندان محترم دانشگاه از این پس می توانند عــلاوه بر روال جاری، درخواسـت‌ها و مکاتبات مربوط به مدیریت اداری را از طریق این پست الکترونیک ارسال نمایند.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

به آگاهی کلیه همکاران محترم دانشگاهی می رساند
در صورت مشاهده هر گونه عدم حضور یا غیبت در گزارش کار ماهانه،‌خواهشمند است به منظور موجه نمودن آن حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ غیبت،‌گواهی حضور خود در محل کار را پس از تائید مدیر واحد مربوطه به دفتر مدیریت اداری ارسال نمایند.
بدیهی است به نامه های ارسالی پس از انقضای مدت فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

آقای دکتر امیر کرم،‌ عضو محترم هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی، طی حکمی از سوی خانم دکتر زهرا حجازی‌زاده، سرپرست محترم دانشگاه  از تاریخ 23/3/89 به سمت مدیر اداری منصوب شد.
در این حکم، خطاب به ایشان آمده است: با توجه به سوابق و تجارب علمی به موجب این حکم، جنابعالی از تاریخ 23/3/89 به عنوان مدیر اداری منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب خویش در انجام وظایف محوله و پیشبرد اهداف دانشگاه موفق و موید باشید.
شایان ذکر است که ایشان دارای دکترای ژئوموفولوژی از دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد وپیش از این عهده‌دار سمت مدیریت بودجه، تشکیلات و منابع انسانی دانشگاه بوده است.

 کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 345 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر